Ücretsiz Bakım İstek Formu

ucretsiz-bakim-istek-formu

 

ÜCRETSİZ BAKIMLAR VE YARDIMLAR

Ücretsiz Yıldızname bakımı, Yıldız falı açma, Parasız Yıldız Haritası Yorumlama, Free Suya Bakma, Bedava fal istekleri hakkında…

 

Değerli Ziyaretçilerim;

Her gün Web Sitelerim üzerinden binlerce e-mail ve yüzlerce telefon geliyor. Çok sayıda insana yazıyor ve çok sayıda insanla görüşüyorum.

Bir çok insan ücretsiz bakım, parasız işlem istiyorlar. İyide benimde dünya iaşesini sağlamam gerekiyor ve işimde bu. Bir şekilde para almalıyım. Herkes gibi benimde masraflarım var. En azında ofisimin kirası, çalışanlarımın aylıkları, sigortaları, maliye ödentileri, belediye ödentileri vs. vs.

Bir çok insan söz birliği etmişçesine hep, hocam bu seferlik böyle olsun diyorlar. Bu seferlik hep bu seferlik…

Yanlış anlaşılmasın sitem etmiyorum. Biliyorum ki bir çok insan gerçekten zor durumda sorunu var ve çözüm arıyor. Gerçekten biliyorum ki bir çok kişide nasıl bedavaya getiririmin peşinde ve bu insanlarda belli oluyor. İlk söyledikleri şey Allah Rızası için bir bakıver hocam diyorlar.

Elbette Allah Rızasına benimde ihtiyacım var. Her arayana parasız bakım yapsam ve karşılık almasam dünyalığımı nasıl temin edeceğim. Yılların verdiği emeğim var. Yılların tecrübesi var. Ve yılların bilgi birikimi var. Bunları kolay elde etmedim. Neden karşılıksız heba edeyim…

Neyse; Malın zekatı onun bir kısmını olmayana vermekse, Bilginin zekatı da ihtiyacı olana yardım etmektir düşüncesi ile her gün 10 kişiye ücretsiz bakım yapmak istiyorum. Hem Hz. Peygamberimiz iki cihan güneşi Muhammed Mustafa efendimiz (S.A.V.) Sizlerden kim bir Müslüman kardeşine yardım ederse bütün Müslümanlara yardım etmiş gibi olur hadisine uygun hareket etmiş olurum.

Sizlerden ricam kul hakkına tenezzül etmeyin ve gerçekten bakım parası ödeyemeyecek durumda olan insanlar form doldursunlar.

Birazda şansınız varsa bakımınızı yapar ve sizlere dönerim. Böylece yüklendiğim misyonun gereğini yerine getirmenin haklı gururunu yaşamış olurum. Ve her şeyin para olmadığını göstermiş olurum .Kim bilir belki bazı meslektaşlarıma da örnek olurum…

Sizden ricam forma yazacağınız mail adresine dikkat ediniz. Çünkü yorumlarınız oraya gönderilecektir. Eğer en geç bir hafta içinde yorum gelmemişse o gün siz seçilmediniz demektir. Dilerseniz yeniden doldurabilirsiniz.

Lütfen ücretsiz bakım istek formunu doldurduktan sonra telefonla bilgi istemeyiniz. Telefon trafiğim yeterince var daha da artsın istemiyorum.

Ayrıca özellikle genel bakım için bu formu doldurmayınız yanıt alamazsınız. Güncel bir soru, sorun yada sıkıntı varsa bunun için doldurunuz ve kestirme yoldan neye bakılmasını istiyorsanız belirtiniz…

28 Haz. 2010 Avcılar İstanbul
Medyum Hoca Zeynel EROGLU

Formu doldurmadan önce lütfen yukarıda yazılanları okuyunuz…

RESİMLİ GENEL BAKIM İSTEK FORMU
YILDIZNAME İLMİ NUCÜM BAKIM İSTEK FORMU

 

Adınız Soyadınız (zorunlu)

Anne Adınız (zorunlu)

Doğum Tarihiniz(zorunlu)

Doğum Saatiniz – Dakikanız(zorunlu)

Doğum Yeri – Şehir(zorunlu)

Doğum Yeri – Ülke(zorunlu)

Epostanız (zorunlu)

Telefon Numaranız(zorunlu)

Konu

Neden Ücretsiz Form?

İkinci kişi varsa bilgileri

Soru yada Sorununuzu yazınız