Telif Hakları

TELİF HAKLARI

Galaksi Danışmanlık Şti. tarafından hazırlanan buyuuzmani.com sitesini kullanmakla aşağıda yazılı maddelerde yer alan bütün şartları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

1. Site içeriğinin tümü; her türlü metin, resim, fotoğraf, grafik, logo, sekil, çizim, klip, canlandırma, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; görsel tasarım, teknik tasarım, endüstriyel tasarım ve içerik tasarımı; bilgi mimarisi, derleme, düzenleme ve kurgusu dahil; ve fakat bunlarla sinirli olmamak üzere her türlü haklar münhasıran buyuuzmani.com’a ve Sitenin içerik sağlayıcılarına aittir.

2. Siteye kayıtlı üyelerin ve tüm ziyaretçilerin, sitenin enteraktif servislerini kullanarak postaladıkları soru, anket cevabi, öneri vs. her türlü mesajın dijital ortamlar dahil, her türlü çoğaltımı, basılı materyallere dönüştürülmesiyle ilgili haklar ticari olanlar da dahil olmak üzere münhasıran buyuuzmani.com’a aittir.

3. Site ile ilgili her türlü hak ilgili T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakki ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

4. Sitede yer alan unsurlardan herhangi birinin buyuuzmani.com’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir ortama aktarılması, yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teshiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır

5. Yukarıda aktarılan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla, kullanıcılar kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için içeriği kullanabilirler ve bilgisayarlarına indirebilirler.

6. Site’nin kayıtlı üyesi olmak ya da Site üzerinden herhangi bir ücretli hizmeti almak, kullanıcının yukarıdaki haklardan herhangi birini kullanmasına izin vermez.

7. Site adi ve logosu ile buyuuzmani.com adı ve logosu, buyuuzmani.com iştirakleri  ile marka sahibi üçüncü kişi şirketlere ait tüm grafik, logo ile mal ve hizmet tescilli markalar olup, başkaları tarafından hiç bir surette kullanılamaz. Kullanıcıların zihinlerinde karışıklığa yol açacak, iktibas oluşturacak, itibar zedeleyecek şekilde bu markaların benzerleri oluşturulamaz.

8. buyuuzmani.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu maddelerden herhangi birinin geçersiz addolunması diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.

buyuuzmani.com’un bu şartlardan bir ya da bir kaçının ihlali durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeden kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakki saklıdır.

Lütfen kuralların tümü için ayrıca, sitede yer alan Kullanım Koşulları Anlaşması, ve Gizlilik Koşulları Anlaşması‘nda yer alan açıklamaları okuyunuz.

Gerek burada yer alan kurallar, gerekse yukarıda belirtilen diğer anlaşmalardaki hususlar, ya da başka herhangi bir konu ile ilgi olarak soru, bildirim, eleştiri ve önerilerinizi aşağıdaki adreslerimize iletebilirsiniz:

Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri

Nispetiye mah. Ahmet Adnan Saygun cad. Belediye Sitesi Yolu
A2 Blok No:7 / I Etiler – Beşiktaş – İstanbul

Not: Etiler Akmerkez Ulus kapısı karşısı Belediye Sitesindeyiz.

 

GSM: 0533 594 25 77

TEL: 0212 590 25 77

Faks: 0212 351 25 78

E-Mail: zeynelhoca@gmail.com